noscript>

Firma

Salon firmowy Altadoor

Altadoor to wieloletnie doświadczenie, któremu zawdzięczamy pozycję lidera w regionie.

Przeglądając internetowe katalogi, podejmujemy decyzję jedynie na podstawie zdjęcia i krótkiego opisu. Wchodząc do salonu, gdzie wyeksponowane są rozmaite produkty, mamy okazję porównać design, kolory, fakturę drewna lub okleiny i dokonać wyboru na podstawie wnikliwej analizy.

Salon firmowy Altadoor to największa powierzchnia ekspozycyjna w regionie – 350 metrów wystawowych oraz 1800 metrów magazynu.

Tu na miejscu, w sercu Warmii, dysponujemy szerokim wachlarzem drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, przeciwpożarowych i technicznych – dostępnymi od ręki!

Profesjonalne doradztwo

Wchodząc do naszego salonu, możesz liczyć na rzetelne doradztwo i pełen pakiet informacji pomocnych w podjęciu decyzji. Nasi eksperci dostosowują ofertę do Twojego budżetu. Wersja ekonomiczna, standard, premium? U nas znajdziesz drzwi i okna odpowiadające Twojemu portfelowi!

Korzystając z naszych usług, nie martwisz się o transport, montaż, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Poza serwisem Altadoor, dysponujemy też serwisem fabrycznym – a to daje 100% pewność, że zakupione u nas drzwi, okna czy bramy nie przysporzą Ci żadnych kłopotów i zachowają najwyższą jakość przez długie lata.

Odwiedź nasz salon firmowy i znajdź produkty dla siebie!

Altadoor to największa powierzchnia ekspozycyjna w regionie – 350 metrów wystawowych oraz 1800 metrów magazynu.

Kochamy Warmię bo jesteśmy z Warmii

Siedziba spółki Altadoor, a także partnerski salon Wiśniowski oraz Centrum Drzwi Porta znajdują się w Olsztynie, w stolicy Warmii i Mazur.

Będąc liderem regionu, od lat dostarczamy stolarkę drzwiową i okienną do mieszkań i domów, nowopowstających apartamentowców i budynków użyteczności publicznej. Współpracujemy z wiodącymi deweloperami i prywatnymi inwestorami, łącząc światowe trendy z regionalnym charakterem Warmii i Mazur. Dzięki lokalnemu zasięgowi nasz serwis działa szybko i sprawnie, dając naszym klientom pewność, że podejmując z nami współpracę, otrzymują gwarancję jakości i bezpieczeństwo na kolejne lata.

U nas znajdziesz produkty: