noscript>

Okna

Okna aluminiowe i Pvc

Przy wyborze okna należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego najważniejsze parametry które decydują o charakterystyce technicznej, funkcjonalnej oraz użytkowej okna.

W naszej ofercie znajdziesz okna drewniane, pvc i aluminiowe producentów, którzy na polskim rynku działają od dwóch dekad lub dłużej.

Ich asortyment przewyższa konkurencję wysoką jakością surowców i wykonania, a także wzornictwem odpowiadającym najnowszym światowym trendom. Różnorodny design i bogata paleta kolorystyczna pozwala dobrać odpowiednie okna nawet do najbardziej wymagających projektów.

Proponowane przez nas okna cechują wysokie parametry termoizolacyjne, akustyczne i antywłamaniowe. Okna o najniższym współczynniku przenikania ciepła świetnie sprawdzą się w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Z kolei solidne i trwałe okucia oraz mechanizmy okienne to gwarancja wieloletniego i bezawaryjnego użytkowania przez lata.

Okna PVC

Okna plastikowe – estetyczne i funkcjonalne – zapewniają doskonałą izolację akustyczną i termiczną, a jednocześnie są wariantem ekonomicznym w porównaniu do okien aluminiowych i drewnianych.

Okna aluminiowe

Aluminiowe okna są lekkie, trwałe, idealne dla miłośników dużych przeszkleń ze względu na cieńsze ramy. Charakteryzują się bardzo dobrą statyką i wysoką odpornością na warunki atmosferyczne.

Okna drewniane

Okna drewniane ze względu na naturalny surowiec są ponadczasowe – cenione przez projektantów i miłośników klasyki. Sztywne, mocne i wytrzymałe profile świetnie nadają się do większych formatów.

Nasi doradcy

Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojego domu czy mieszkania.

Ewelina Bojarowska

Sprzedaż detaliczna
kom. +48 508 490 365
ewelina@centrumporta.pl

Grzegorz Nowicki

Sprzedaż detaliczna
kom. +48 508 490 405
grzegorz@centrumporta.pl

Mariusz Orzołek

Kierownik Sprzedaży
kom. +48 506 623 820
mariusz@centrumporta.pl

U nas znajdziesz produkty: