Kontakt

Altadoor

Tomasz Paczkowski, Monika Paczkowska

ul. Towarowa 9c
10-416 Olsztyn,

Telefon: 89 533 21 07
Email: altadoor@altadoor.pl

NIP: 739-341-18-20;
KRS 0000204051;
REGON 519612738

Numer konta bankowego BOŚ S.A. O/Olsztyn
24 1540 1072 2001 5050 8888 0001

Salon firmowy czynny:

Poniedziałek – Piątekt 08.00 – 17.00
Sobota: 10:00 – 14:00

Biuro Altadoor:

Jolanta Teodorczuk

Administracja
e-mail: j.teodorczuk@altadoor.pl

Monika Paczkowska

Nasi doradcy

Odpowiemy na Twoje pytania

drzwi, okna, bramy, akcesoria

Marek Słodkiewicz

Sprzedaż detaliczna
kom. +48 508 490 384
e-mail: m.slodkiewicz@altadoor.pl

Ewelina Bojarowska

Sprzedaż detaliczna
kom. +48 508 490 365
e-mail: ewelina@centrumporta.pl

Mariusz Domański

Kierownik Sprzedaży / Sprzedaż hurtowa
kom. +48 513 340 475
e-mail: m.domanski@altadoor.pl

Daniel Kruszewski

Dyrektor Handlowy
kom. +48 509 021 151
e-mail: d.kruszewski@altadoor.pl

Kacper Antkiewicz

Sprzedaż detaliczna
kom. +48 508 490 036
e-mail: k.antkiewicz@altadoor.pl

Grzegorz Nowicki

Sprzedaż detaliczna
kom. +48 508 490 405
e-mail: grzegorz@centrumporta.pl

Mariusz Orzołek

Kierownik Sprzedaży / Sprzedaż hurtowa
kom. +48 506 623 820
e-mail: mariusz@centrumporta.pl

Obsługa inwestycji

Tomasz Paczkowski

Obsługa inwestycji
e-mail: t.paczkowski@altadoor.pl