Bramy garażowe

Dla domu i przemysłu

Bramy garażowe segmentowe, roletowe, uchylne i rozwierne różnią się sposobem otwierania, konstrukcją oraz wypełnieniem skrzydła. Zanim zdecydujesz się na wybór bramy warto przeanalizować możliwości techniczne. Najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie decyzji już w fazie projektowania domu.

Bramy Wiśniowski

Jakość materiałów oraz sprawdzone rozwiązania są głównym czynnikiem decydującym o bezawaryjnym funkcjonowaniu bram. Dział konstrukcyjny i laboratorium techniczne firmy WIŚNIOWSKI w oparciu o sugestie klientów ciągle ulepsza jakość stosowanych rozwiązań. Dzięki temu na rynek trafiają produkty sprawdzone i przetestowane.

Bramy ręczne czy automatyczne?

Bramy garażowe WIŚŃIOWSKI oprócz bram rozwiernych można zamówić w wersji ręcznej lub automatycznej. Bramy garażowe otwierane za pomocą napędu można obsługiwać przy użyciu nadajnika bez potrzeby wysiadania z samochodu. Takie rozwiązanie doceniane jest zwłaszcza w zimne i deszczowe dni. Dla większego komfortu użytkowania tym samym nadajnikiem można również uruchomić bramę ogrodzeniową.

Jaka brama do ogrzewanego garażu?

W zależności od wymagań izolacyjności cieplnej garażu w każdym typie bramy WIŚNIOWSKI można dobrać odpowiednie rozwiązanie. Dla ocieplanego garażu najlepszym rozwiązaniem jest brama segmentowa. Izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu zapewniają stalowe panele o grubości 40mm wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie.